Detail pozice

Elektrikář se zaměřením na PLC

Náplň práce

  • Provádění diagnostiky PLC systémů výrobních linek, strojů a testerů
  • Odstraňování poruch v PLC zařízeních a periferiích
  • Plánování a provádění zálohování PLC systémů, HMI, PC
  • Spolupráce s týmem techniků na optimalizaci systémů
  • Odstraňování elektrotechnických poruch výrobního zařízení

Požadujeme

  • Min. SOU/SOŠ vzdělání v oboru elektro
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
  • Zkušenosti s programováním a diagnostikou PLC systémů (velkou výhodou)
  • Znalost automatizace a schopnost číst v technické dokumentaci
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Ochotu pracovat v třísměnném provoze

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Měsíční prémie (průměrně 10% ze základu)
  • Bonus za docházku 2000 Kč každý měsíc
  • Pololetní a roční bonusy (tzv. 13. a 14. plat)
  • Dovolená nad rámec zákona (až 6 dní je možno získat v průběhu odpracovaných let)
  • Stravenky ve výši 150 Kč / den na stravenkové kartě a navíc 2 kantýny s možností celodenního stravování
  • Firemní dopravu zdarma z Ostravy, Bohumína, Havířova, Nového Jičína, Kopřivnice, Příbora, F-M a Českého Těšína)
  • Příspěvek na penzijko
  • Možnost bezúročné zaměstnanecké půjčky
  • Poukázky při pracovních a osobních výročích
  • Poukázky na nákup a slevy u našich partnerů
  • Akce pro zaměstnance jako Coffee day, Zmrzlina zdarma atd.
  • Čisté a příjemné pracovní prostředí a možnost kariérního postupu

Máte zájem o tuto pozici?

V případě zájmu o tuto pozici, zasílejte prosím životopis v českém a anglickém jazyce na následující adresu

Bc Lucie Rajnochová
552 303 812
prace@plakor.cz